Akce

Pro letošní rok jsme připravili několik kempů pro handicapované sportovce. Je to skvělá příležitost, jak si vyzkoušet a naučit se svůj vysněný sport. Kempy jsou zdarma a pod vedením špičkových sportovců z řad Adapted a dalších zkušených lektorů. Na kempech se snažíme předat maximum informací a zkušeností, pomáháme najít cestu, jak daný sport provozovat a přizpůsobit se novému směru. Adrenalin a skvělá atmosféra jsou na všech kempech obrovskou podporou. Těšíme se i na tebe!

Paraglide kemp pro handicapované

Jaké to je být vysoko nad ostatními a bez jakéhokoli omezení?
Zažijte první kurz základů paraglidingu pro všechny s tělesným omezením. Během kurzu nedostanete pilotní licenci, ale bude vám umožněno se samostatně proletět, proškolíme vás v základech tohoto sportu a v neposlední řadě se podíváme na výrobu vybavení jedné z nejlepších firem na světě, Sky Paragliders. Pod vedením PG školy Hnízdo a jejich špičkových instruktorů vám pomůžeme odbourat strach z tohoto sportu a společně bezpečně vyzkoušíte jeho kouzlo.

KDY: 4. – 6. 9. 2020

KDE: Čeladná, Beskydy

KOLIK: Celý kemp včetně lekcí, ubytování, vybavení a super kolektivu je zdarma! Dopravu a stravu si hradí každý sám.

REGISTRACE:
Míla Brzák
milan@adapted.cz

Bike kemp pro handicapované

Jaké je to mít naprosto svobodný pohyb v horách a ještě k tomu na kole? Zažijte s námi náš první bikekemp (horských kol) pro handicapované. Během kempu vás naučíme základy tohoto skvělého sportu, jak pracovat se svým tělem, jak se chovat v bike parku.
Projdeme základy rychlé pomoci, budeme spolu simulovat nehody a jak si případně pomoci navzájem. V neposlední řadě dojde i na transfer na lanovku a ježdění po parku. Je toho kupa co vám chceme předat. Celým kempem vás budou provázet zkušení borci jako je Dan Pahyl Bařák a Michal Kosík. Máte se na co těšit, bude to jízda!

KDY: 9. – 11. 10. 2020

KDE: Bikepark Špičák

KOLIK: celý kemp včetně lekcí, ubytování a vybavení je zdarma!
Dopravu a stravu si hradí každý sám.

REGISTRACE:
OBSAZENO

Surfový kemp pro handicapované

Po úspěšném loňském prvním ročníku se velmi těšíme na druhý Surfový kemp pro handicapované. Bohužel díky corona viru se termín přesouvá na podzim 2020 – bude upřesněno.

Pod dohledem zkušených koučů a členů reprezentace ČR v para surfingu se tak můžete zúčastnit 10ti denního pobytu na ostrově Sri Lanka. Pomůžeme vám najít si cestu k jednomu z nejnáročnějších sportů na světě. Spolu s cestovní kanceláří Surf-Trip.cz předáme naše znalosti v ideálních podmínkách vln pro handicapované osoby. Určitě se ale nejedná o dovolenou. Po přihlášených osobách budeme požadovat tréninkovou přípravu předem a zapálení do naučení se surfovat. Chceme vám přes počáteční píli ukázat krásu tohoto jedinečného sportu a hlavně možnost si to sami zažít.

KDY: podzim 2020 – bude upřesněno

KDE: Meddawatta, Sri Lanka

KOLIK: Celý kemp včetně lekcí, ubytování, vybavení a super kolektivu je zdarma! Dopravu a stravu si hradí každý sám.

REGISTRACE:
Jan Považan
honza@adapted.cz

Skialpový kemp pro handicapované

Letos v únoru se nám podařilo uspořádat historický první skialpový kemp pro handicapované. Pod dohledem profíků, kteří mají také handicap, to byl povedený víkend na horách plný zážitků. Pomohli jsme najít cestu k tomuto krásnému sportu dalším 10 handicapovaným. Pro každého účastníka byl zajištěn kompletní set lyží, bot a pásů od značky Dynafit. Už teď se těšíme na druhý ročník, který plánujeme na zimu 2021.

KDY: zima 2021 – bude upřesněno

KDE: Krkonoše

KOLIK: Celý kemp včetně ubytování, vybavení a super kolektivu je zdarma! Dopravu a stravu si hradí každý sám.

REGISTRACE:
Michal Šnajdr
email@michalsnajdr.com